EN
تجزیه و تحلیل دلایل اصلی اجزای پرتاب در هنگام قرار دادن SMT
تاریخ ارسال: 2022-06-29 10:51:27 بازدید:7

اصطلاح پرتاب مواد به این معنی است که دستگاه قرار دادن SMT پس از مکیدن مواد، مواد را نمی چسباند، بلکه مواد را داخل جعبه پرتاب یا جاهای دیگر می اندازد و یا یکی از اعمال پرتاب مواد فوق را بدون مکیدن مواد انجام می دهد. . پرتاب باعث از بین رفتن مواد، طولانی شدن زمان تولید، کاهش راندمان تولید و افزایش هزینه تولید می شود. برای بهینه سازی راندمان تولید و کاهش هزینه ها باید مشکل پرتاب بالا را حل کرد.


دلایل اصلی و اقدامات متقابل برای پرتاب مواد:

دلیل 1: نازل مکش معیوب است، نازل مکنده تغییر شکل، مسدود و آسیب دیده است که در نتیجه فشار هوا و نشت هوا کافی نیست و در نتیجه جذب مواد نمی شود، مواد به درستی گرفته نمی شود و مواد پرتاب می شوند. در صورت عدم موفقیت در شناسایی

اقدامات متقابل: نازل را تمیز و تعویض کنید.

دلیل 2: مشکلات سیستم شناسایی، دید ضعیف، دید ناپاک یا لنز لیزری، آشغال هایی که در شناسایی اختلال ایجاد می کنند، انتخاب نامناسب منبع نور شناسایی و شدت ناکافی و مقیاس خاکستری، و ممکن است سیستم شناسایی خراب شود.

اقدامات متقابل: سطح سیستم شناسایی را تمیز و پاک کنید، آن را تمیز و عاری از آوار و غیره نگه دارید، شدت و سطح خاکستری منبع نور را تنظیم کنید و قطعات سیستم شناسایی را جایگزین کنید.

دلیل 3: مشکل موقعیت، مواد بازیابی در مرکز مواد نیست، ارتفاع بازیابی صحیح نیست (به طور کلی، پس از لمس قطعه در معرض فشار دادن 0.05 میلی متر به پایین است)، که باعث آفست می شود، مواد بازیابی درست نیست، یک افست وجود دارد، و شناسایی مربوط به متناظر است. پارامترهای داده مطابقت ندارند و توسط سیستم شناسایی به عنوان مواد نامعتبر کنار گذاشته می شوند.

اقدام متقابل: موقعیت بازیابی را تنظیم کنید.

دلیل 4: مشکل خلاء، فشار هوا ناکافی، کانال لوله خلاء ناصاف، شی راهنما که کانال خلاء را مسدود کرده است، یا نشت خلاء باعث فشار هوا ناکافی شده است و پس از برداشتن نمی توان مواد را خارج کرد یا در مسیر چسباندن انداخت.

اقدام متقابل: فشار هوا را به شدت با مقدار فشار هوای مورد نیاز تجهیزات تنظیم کنید (مانند نصب کننده 0.5 ~ 0.6 مگاپاسکال-YAMAHA)، تمیز

خط لوله فشار هوا، تعمیر مسیر هوای نشتی؛

دلیل 5: برنامه مشکل دارد. تنظیمات پارامتر اجزای برنامه ویرایش شده نادرست است و پارامترهایی مانند اندازه واقعی و روشنایی مواد دریافتی مطابقت ندارند، به طوری که شناسایی نمی تواند عبور کند و دور ریخته می شود.

اقدامات متقابل: پارامترهای مؤلفه را تغییر دهید و بهترین تنظیمات پارامتر جزء را جستجو کنید.


86-15858886852 تلفن / WhatsApp / WeChat:
ایمیل:

[ایمیل محافظت شده]

اسکایپ:

[ایمیل محافظت شده]

اضافه کردن:

هانگژو / شنژن / هبی / پکن
(در صورت نیاز , از قبل تماس بگیرید

محصولات
خدمات
شرکت فناوری Wenzhou Hecan ، با مسئولیت محدود
پشتیبانی فناوری اطلاعات توسط
ما را دنبال کنید
حق چاپ © 2021 Wenzhou Hecan technology Co.، Ltd. بلاگ