EN
نحوه پردازش دستگاه قرار دادن SMT
تاریخ ارسال: 2022-06-17 13:34:18 بازدید:2

بسیاری از مبتدیان درک و استفاده کافی از فناوری پردازش دستگاه قرار دادن SMT ندارند. در واقع، بیشتر سیستم‌های دستگاه قرار دادن SMT داخلی ما به زبانی ساده و قابل درک برنامه‌ریزی شده‌اند. در مقایسه با ماشین های قرار دادن وارداتی، در حال حاضر بسیار راحت تر است. شاید همه درک کافی از این صنعت قرار دادن نداشته باشند. اکنون بیایید نگاهی دقیق تر به فرآیند پردازش دستگاه قرار دادن SMT بیندازیم.


       1. به طور کلی، در قسمت جلویی خط تولید، می توانیم از مخلوط کن خمیر لحیم کاری تمام اتوماتیک یا نیمه اتوماتیک برای مخلوط کردن خمیر لحیم استفاده کنیم، یا می توانیم از مخلوط کردن دستی استفاده کنیم و سپس خمیر لحیم کاری را به حالت تمام اتوماتیک یا اتوماتیک منتقل کنیم. دستگاه چاپ صفحه نیمه اتوماتیک از طریق مسیر. خمیر لحیم کاری بر روی برد PCB تعیین شده نشت می کند تا یک کار پیش نصب کامل شود و سپس نمونه هایی که به طور مساوی با خمیر لحیم پوشانده شده اند به دستگاه قرار دادن SMT منتقل می شوند.

     

       2. پس از آمدن برد PCB به دستگاه قرار دادن SMT، می توانیم عملیات پردازش و نصب را به طور رسمی انجام دهیم. معمولاً برای انجام یک کار باید از دستگاه چندکاره استفاده کنیم و همچنین می توانیم با توجه به نیاز خود انتخاب کنیم. برای ماشین‌هایی با سرعت‌ها و انواع مختلف، قطعات اصلی از طریق نازل مکنده از طریق برنامه‌ای که ما در نرم‌افزار مدیریت سیستم تنظیم کرده‌ایم، تک تک بر روی PCB نصب می‌شوند و سپس به کار لحیم کاری مجدد منتقل می‌شوند.

     

       3. هنگامی که برد PCB وارد کارگاه ناحیه لحیم کاری مجدد می شود، معمولاً دستگاه های مختلف لحیم کاری مجدد دارای مناطق دمایی متعدد هستند. به طور کلی، سه، شش و هشت نوع مختلف از فواصل منطقه دما وجود دارد. دمای مناسب را با توجه به شرایط اجزا انتخاب می کنیم. به طوری که می توان قطعات را به طور محکم روی برد PCB ثابت کرد تا کل فرآیند تولید به پایان برسد و سپس برد PCB تولید شده به سیستم بازرسی AOI منتقل می شود تا تأثیر دستگاه قرار دادن SMT را آزمایش کند. اگر مشکلی بود از جدید برگردید اگر مشکلی نداشت کار را تمام کنید.


86-15858886852 تلفن / WhatsApp / WeChat:
ایمیل:

[ایمیل محافظت شده]

اسکایپ:

[ایمیل محافظت شده]

اضافه کردن:

هانگژو / شنژن / هبی / پکن
(در صورت نیاز , از قبل تماس بگیرید

محصولات
خدمات
شرکت فناوری Wenzhou Hecan ، با مسئولیت محدود
پشتیبانی فناوری اطلاعات توسط
ما را دنبال کنید
حق چاپ © 2021 Wenzhou Hecan technology Co.، Ltd. بلاگ