EN
نحوه انتخاب دستگاه SMT
تاریخ ارسال: 2021-09-03 10:25:02 بازدید:49

در تولید صنعتی مدرن ، ما غالباً با صنعت تمام اتوماتیک SMT تماس می گیریم ، و در حال حاضر اکثر شرکت ها دستگاه انتخاب و نصب SMT را برای تولید و کار روزانه انتخاب می کنند ، زیرا دستگاه قرار دادن SMT کارآمد ، سریع و دقیق مورد استقبال اکثر مردم قرار گرفته است. از تولید کنندگان ، اما دستگاه قرار دادن خوب و بد وجود دارد ، آیا می دانید چگونه باید دستگاه را انتخاب کنیم؟

1. سرعت نصب

فقط از نظر سرعت مقایسه ، ما به طور کلی می توان به دستگاه SMT چهار ، شش ، هشت سر تقسیم کرد ، همچنین می توان ماشین را برای تولید ترکیب کرد ، ما به طور کلی می گوییم چهار یا شش سر به تعداد سر نصب دستگاه SMT اشاره دارد ، هرچه بیشتر سر نصب سریعتر از سرعت نصب را نشان می دهد ، قیمت آن نسبتاً گران است ، به طور کلی ، از نظر سرعت ، ما می توانیم چهار ، شش و هشت را به سه نوع سرعت تقسیم کنیم که 5000-7000 ، 8000-12000 و 10000- به ترتیب 2000 سرعت با توجه به محیط تولید و شرایط ما متفاوت است.

2. دقت نصب

ما معمولاً به ترتیب سه روش دقت دقیق ، صحت مطلق و دقت تکرار را داریم و دقت مطلق به ما برای تولید فرآیند SMT در واقع دارای انحراف زیاد است ، هرچه این مقدار کمتر نشان دهنده دقت بیشتر باشد ، تکرارپذیری به تکرار یک مکان اشاره می کند. انحراف ایجاد می کند و هر چه دقت کمتر باشد ، به طور کلی ، دیالکتیک یک دستگاه SMT عمدتا از سرعت و دقت انتخاب می شود.

3. فضای مورد نیاز

به طور کلی ، هرچه سر نصب بیشتر باشد ، فضای بیشتری نیز وجود دارد

اگر محل تولید کننده محدود است ، تقاضا برای نصب زیاد نیست ، می توانید چهار دستگاه نصب کوچک را برای تولید نصب انتخاب کنید ، که نه تنها مقرون به صرفه است ، بلکه برای فضای ما نیز تقاضا نسبتاً کم است ، مناسب برای موارد جدید اگر تقاضا برای کاربران بیشتر ما می توانیم چهار + هشت دستگاه SMT یا شش + هشت تولید ترکیبی را انتخاب کنیم ، می تواند سرعت و دقت مشکل را تا حد زیادی بهبود بخشد.86-15858886852 تلفن / WhatsApp / WeChat:
ایمیل:

[ایمیل محافظت شده]

اسکایپ:

[ایمیل محافظت شده]

اضافه کردن:

هانگژو / شنژن / هبی / پکن
(در صورت نیاز , از قبل تماس بگیرید

محصولات
خدمات
شرکت فناوری Wenzhou Hecan ، با مسئولیت محدود
پشتیبانی فناوری اطلاعات توسط
ما را دنبال کنید
حق چاپ © 2021 Wenzhou Hecan technology Co.، Ltd. بلاگ