EN
چگونه از خرابی دستگاه قرار دادن جلوگیری کنیم
تاریخ ارسال: 2022-02-17 14:03:12 بازدید:2

ما اغلب از تیغه‌ای برای تولید در پردازش و تولید استفاده می‌کنیم. مونتر یک دستگاه هوشمند است و استفاده از آن آسان است. اما به دلیل استفاده نادرست ما در فرآیند تولید، به راحتی می توان به دستگاه آسیب وارد کرد و یا از کار افتاد، بنابراین برای جلوگیری از خرابی دستگاه، باید اقدامات پیشگیرانه انجام داد و آنها را اجرا کرد. اجازه دهید سازندگان دستگاه های جاسازی خودکار در زیر برای شما توضیح دهند.

1. روش هایی را برای کاهش یا جلوگیری از عملکرد نادرست دستگاه قرار دادن فرموله کنید

در هنگام نصب، بسیاری از اشتباهات و کاستی ها اجزای نادرست و جهت گیری نادرست است. برای این منظور، اقدامات زیر به طور ویژه تدوین شده است.

1. پس از برنامه ریزی فیدر، یک فرد ویژه باید تعیین شود تا بررسی کند که آیا مقادیر اجزاء وجود دارد یا خیر در هر موقعیت قاب فیدر، مقادیر اجزاء یکسان است از اعداد فیدر مربوطه در جدول برنامه نویسی. اگر غیر معمول است، باید اصلاح شود.

2. برای فیدرهای تسمه، یک شخص خاص لازم است تا قبل از بارگیری، صحت مقدار پالت اضافه شده جدید را بررسی کند.

3. پس از برنامه ریزی تراشه توسط دستگاه قرار دادن، باید یک بار اصلاح شود تا بررسی شود که آیا شماره جزء، زاویه چرخش سر جایگذاری و جهت قرارگیری در هر فرآیند قرار دادن صحیح است یا خیر.

4. پس از نصب اولین برد مدار چاپی هر دسته، شخصی باید آن را بازرسی کند. اگر مشکلی پیدا شد، باید با اصلاح رویه به موقع اصلاح شود.

5. در طول قرار دادن، همیشه جهت قرارگیری صحیح را بررسی کنید. تعداد قطعات گم شده و غیره. مشکلات را به موقع پیدا کنید، علت را پیدا کنید و عیب یابی کنید.

6. یک ایستگاه بازرسی پیش از جوش (دستی یا AOI) راه اندازی کنید.

دوم، الزامات اپراتور ماشین قرار دادن

 

1. اپراتورها باید دانش و مهارت های حرفه ای SMT را دریافت کنند.

2. روش های عملیاتی دستگاه را به شدت دنبال کنید. دستگاه مجاز به کار در هنگام بیماری نیست. هنگامی که عیب پیدا شد، باید به موقع متوقف شود، به تکنسین یا پرسنل تعمیر و نگهداری تجهیزات گزارش شود و پس از تمیز کردن استفاده شود.

3. اپراتور موظف است در حین کار روی چشم ها، گوش ها و دست ها تمرکز کند.

بررسی کنید که آیا دستگاه در حین کار غیرعادی است یا خیر. به عنوان مثال، حلقه نوار کار نمی کند، نوار پلاستیکی شکسته است، و شاخص در جهت درست قرار نمی گیرد. در حین کار، دستگاه اغلب برای صداهای غیرعادی کنترل می شود. مانند قرار دادن سر، قطعات سقوط، پرتابگر، قیچی و ... موارد استثنا به صورت دستی شناسایی و به موقع رسیدگی می شود. اپراتورها می توانند عیوب جزئی مانند اتصال تسمه های پلاستیکی، مونتاژ مجدد فیدرها، اصلاح جهت نصب و کلید زدن در فهرست ها را برطرف کنند. ماشین ها و مدارها معیوب هستند و باید توسط تعمیرکار تعمیر شوند.

سوم، محافظت روزانه از دستگاه قرار دادن را تقویت کنید

SMT یک ماشین با دقت بالا با تکنولوژی بالا و آشفته است که باید در دمای پایدار، رطوبت و محیط تمیز کار کند. الزامات مقررات تجهیزات را به شدت رعایت کنید و اقدامات حفاظتی روزانه، هفتگی، ماهانه، شش ماهه و سالانه را رعایت کنید.


86-15858886852 تلفن / WhatsApp / WeChat:
ایمیل:

[ایمیل محافظت شده]

اسکایپ:

[ایمیل محافظت شده]

اضافه کردن:

هانگژو / شنژن / هبی / پکن
(در صورت نیاز , از قبل تماس بگیرید

محصولات
خدمات
شرکت فناوری Wenzhou Hecan ، با مسئولیت محدود
پشتیبانی فناوری اطلاعات توسط
ما را دنبال کنید
حق چاپ © 2021 Wenzhou Hecan technology Co.، Ltd. بلاگ