EN
نحوه استفاده و کار با برد PCB دستگاه SMT
تاریخ ارسال: 2021-12-27 14:24:46 بازدید:4

برد PCB تجهیزاتی است که برای نصب قطعات در خط تولید دستگاه قرار دادن SMT به آن نیاز داریم. معمولاً استفاده و روش نصب برد PCB بر روند نصب قطعات ما تأثیر می گذارد. بنابراین، چگونه باید بردهای PCB را در دستگاه های SMT به درستی مدیریت و استفاده کنیم، بیایید با هم نگاهی به آن بیندازیم.

اندازه پانل همه ماشین ها حداکثر و حداقل اندازه پانل قابل پردازش را مشخص کرده اند.

علائم فیدوشیال علامت‌های ثابت اشکال ساده در لایه سیم‌کشی یک برد مدار چاپی هستند و موقعیت این اشکال نباید با سایر جنبه‌های طراحی برد مدار اشتباه گرفته شود.

هنگام طراحی یک برد مدار چاپی با تسمه نقاله، قطعات معمولاً در نزدیکی لبه قرار می گیرند. بنابراین با توجه به مکانیزم پردازش برد مدار چاپی در ماشین های مختلف، پردازش پنل برد مدار چاپی بسیار مهم است.

سیستم بینایی ماشین جایگذاری SMT از نشانه های اعتباری استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که همه اجزا به درستی قرار گرفته اند. هنگام تراز کردن PCB با دستگاه، توصیه می شود از دورترین نقطه مرجع برای دستیابی به حداکثر دقت استفاده کنید و توصیه می شود از سه نقطه مرجع برای تعیین اینکه آیا PCB به درستی بارگذاری شده است استفاده کنید.

اندازه و محل قطعات. یک طرح با جمعیت زیاد ممکن است اجزای کوچکتر را در نزدیکی اجزای بزرگتر قرار دهد، که باید در هنگام ایجاد برنامه قرار دادن در نظر گرفته شود. همه اجزای کوچکتر باید قبل از اجزای بزرگتر قرار داده شوند تا اطمینان حاصل شود که مختل نمی شوند.

در دستگاه قرارگیری SMT باید از برد PCB به درستی استفاده و پردازش کنیم. ما می خواهیم آن را به طور منطقی پیکربندی کنیم و باید وظایف کاری را با دقت انجام دهیم تا سود خود را به حداکثر برسانیم.


86-15858886852 تلفن / WhatsApp / WeChat:
ایمیل:

[ایمیل محافظت شده]

اسکایپ:

[ایمیل محافظت شده]

اضافه کردن:

هانگژو / شنژن / هبی / پکن
(در صورت نیاز , از قبل تماس بگیرید

محصولات
خدمات
شرکت فناوری Wenzhou Hecan ، با مسئولیت محدود
پشتیبانی فناوری اطلاعات توسط
ما را دنبال کنید
حق چاپ © 2021 Wenzhou Hecan technology Co.، Ltd. بلاگ