EN
نحوه استفاده و کار با برد PCB دستگاه SMT
تاریخ ارسال: 2022-04-18 11:24:17 بازدید:6

برد PCB تجهیزاتی است که ما برای نصب قطعات در خط تولید ماشین جاسازی SMT نیاز داریم. معمولاً روش استفاده و نصب برد PCB بر روند نصب قطعات ما تأثیر می گذارد. بنابراین، چگونه باید برد PCB را در دستگاه قرار دادن SMT به درستی مدیریت و استفاده کنیم، بیایید نگاهی بیندازیم.

اندازه پانل همه ماشین ها دارای حداکثر و حداقل اندازه پانل مشخصی هستند که قابل پردازش هستند.

نشانه‌های اعتباری علامت‌های اعتباری اشکال ساده در لایه‌های مسیریابی یک برد مدار چاپی هستند، نحوه قرارگیری این اشکال نباید با سایر جنبه‌های طراحی برد مدار اشتباه گرفته شود.

هنگام طراحی بردهای مدار چاپی، قرار دادن قطعات در نزدیکی لبه ها معمول است. بنابراین، پردازش تابلوهای مدار چاپی به دلیل مکانیزم هندلینگ برد مدار چاپی در ماشین‌های مختلف بسیار حائز اهمیت است.

سیستم‌های بینایی ماشین جایگذاری SMT از علائم اعتباری استفاده می‌کنند تا اطمینان حاصل کنند که همه اجزا به درستی قرار گرفته‌اند. هنگام تراز کردن PCB با دستگاه، دورترین نقطه مرجع برای حداکثر دقت و سه نقطه مرجع برای تعیین اینکه PCB به درستی بارگذاری شده است یا خیر توصیه می شود.

اندازه و مکان اجزاء یک طرح پرجمعیت ممکن است اجزای کوچکتر را در نزدیکی اجزای بزرگتر قرار دهد، که باید در هنگام ایجاد برنامه جایگذاری در نظر گرفته شود. همه اجزای کوچکتر باید قبل از اجزای بزرگتر قرار داده شوند تا مطمئن شوند که مختل نمی شوند - قرار دادن نرم افزار بهینه سازی برنامه SMT معمولاً این را در نظر می گیرد.

در دستگاه قرار دادن SMT، باید برد PCB را به درستی استفاده و پردازش کنیم. اگر می‌خواهیم آن را به طور معقول پیکربندی کنیم، باید وظایف کاری را با دقت انجام دهیم تا از مزایای خود به حداکثر برسانیم.


86-15858886852 تلفن / WhatsApp / WeChat:
ایمیل:

[ایمیل محافظت شده]

اسکایپ:

[ایمیل محافظت شده]

اضافه کردن:

هانگژو / شنژن / هبی / پکن
(در صورت نیاز , از قبل تماس بگیرید

محصولات
خدمات
شرکت فناوری Wenzhou Hecan ، با مسئولیت محدود
پشتیبانی فناوری اطلاعات توسط
ما را دنبال کنید
حق چاپ © 2021 Wenzhou Hecan technology Co.، Ltd. بلاگ