EN
اقدامات احتیاطی برای کار با دستگاه قرار دادن SMT
تاریخ ارسال: 2021-12-16 10:13:27 بازدید:7

دستگاه قرار دادن SMT نوعی تجهیزات دقیق هوشمند است. این نه تنها از نظر اندازه نسبتاً بزرگ است، بلکه به دلیل دشواری عملکرد نیز می باشد. استفاده مستقیم از تلفن همراه بدون یادگیری سیستماتیک را توصیه نمی کنیم. زیرا بسیاری از دوستان در روند استفاده از دستگاه مشکلات مختلفی دارند. برای چنین عملیات تصادفی، Beijing Huawei Guochuang Electronic Technology Co., Ltd. اکنون چندین احتیاط متداول را برای کار با ماشین‌های قرار دادن SMT در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

1. برچسب‌های دستورالعملی که معمولاً در دستگاه استفاده می‌شود را بشناسید: برچسب‌ها و دستورالعمل‌های زیادی در دستگاه قرار دادن SMT وجود دارد که باید آن‌ها را بفهمیم و به آنها مسلط باشیم، تا بتوانیم اطلاعات مربوط به محصولاتی را که باید سوار کنیم به درستی وارد کنیم. عملیات اصلی آشنا نیست و هنگام استفاده از دستگاه کاملاً خطرناک است، بنابراین یادگیری عملیات اصلی کاری است که باید تکمیل شود.

 

2. بازرسی روشن و روشن را به خوبی انجام دهید: وقتی روشن و خاموش می کنیم، باید کارهای بازرسی کافی انجام دهیم، مانند اینکه آیا ولتاژ فعلی دستگاه ولتاژ استاندارد است یا خیر، (ولتاژ خارجی 110 ولت، ولتاژ داخلی 220 ولت) در صورت ولتاژ استاندارد را برآورده نمی کند، ما برای تغییر ولتاژ دستگاه قرار دادن به یک ترانسفورماتور نیاز داریم و باید توجه خاصی به ترتیب راه اندازی مجدد دستگاه شود.

 

3. کار بازرسی پس از انجام یک کار خوب: از آنجایی که ما اغلب از دستگاه های قرار دادن SMT استفاده می کنیم، بسیاری از اجزای آن اقلامی هستند که به راحتی مصرف می شوند، مانند نازل ها، لنزها، روان کننده ها و غیره که احتمالاً باعث قرارگیری می شوند. یک عامل مهم برای خطاها این است که پس از استفاده از متمرکز کننده باید این قطعات را بررسی کنیم.


86-15858886852 تلفن / WhatsApp / WeChat:
ایمیل:

[ایمیل محافظت شده]

اسکایپ:

[ایمیل محافظت شده]

اضافه کردن:

هانگژو / شنژن / هبی / پکن
(در صورت نیاز , از قبل تماس بگیرید

محصولات
خدمات
شرکت فناوری Wenzhou Hecan ، با مسئولیت محدود
پشتیبانی فناوری اطلاعات توسط
ما را دنبال کنید
حق چاپ © 2021 Wenzhou Hecan technology Co.، Ltd. بلاگ