EN
اقدامات احتیاطی برای استفاده از فیدا در دستگاه قرار دادن SMT
تاریخ ارسال: 2022-01-07 14:18:44 بازدید:2

مهم نیست از چه نوع ماشینی استفاده می کنیم، باید از اصول خاصی پیروی کنیم. در فرآیند استفاده از فیدا نیز باید به مواردی توجه کنیم تا در کار دچار مشکل نشویم. سپس ما باید همیشه از دستگاه قرار دادن SMT فیدا استفاده کنیم. به چه نکاتی باید توجه کرد؟ بیایید با هم نگاهی بیندازیم.

1. هنگام نصب فیدر به سفت بودن پوشش فیدر توجه کنید تا به نازل مکش آسیبی نرسد. هنگام بارگذاری، لازم است بین نوار و نوار کاغذی تمایز قائل شد تا از جذب ضعیف جلوگیری شود.

2. هنگام قرار دادن فیدا بر روی دستگاه قرارگیری SMT به بسته بودن قلاب توجه کنید. اگر بعد از سفت شدن تکان خورد، فورا فیدر را تعویض کنید.

3. در صورت مشاهده قطعات فیدا به صورت پراکنده در محور Z دستگاه باید سریعاً به پرسنل تعمیر و نگهداری اطلاع دهید و پس از بررسی می توان دستگاه را روشن کرد. اگر یک فیدر پرسرعت است، بررسی کنید که آیا پوشش داخلی آن می تواند در جهت مخالف حرکت کند یا خیر و در صورت امکان آن را تعویض کنید. در مورد تغذیه کننده با سرعت متوسط، بررسی کنید که آیا منقار ساییده شده است یا نه، و در صورت ساییده شدن آن را تعویض کنید تا از پرتاب های غیر ضروری جلوگیری شود.

4. در صورت عدم استفاده موقت از دستگاه جاسازی SMT، فیدا باید درپوش بالایی را ببندد و در صورت نیاز دوباره آن را روی قفسه ذخیره سازی فیدا قرار دهد. هنگام حمل دستگاه قرار دادن، زمانی که فاصله نزدیک است، آن را با دست حمل کنید و زمانی که فاصله زیاد است، آن را با ماشین حمل کنید، اما قسمت همپوشانی دستگاه نباید بیش از 3 باشد تا از تغییر شکل جلوگیری شود.

5. در صورت معیوب بودن فیدا در دستگاه جایابی SMT باید با برچسب قرمز رنگ چسبانده شود و توسط پرسنل تعمیر و نگهداری جهت پردازش به واحد نگهداری ارسال شود.

   6. برچسب های دیگر را به طور تصادفی روی فیدر دستگاه نچسبانید و پس از استفاده، پوشش آن را به طور تصادفی قرار ندهید.

7. یادآوری مهم: اگر دستگاه جاسازی SMT فیدا قطعاتی را گم کرده باشد، نباید از آن استفاده کرد.


86-15858886852 تلفن / WhatsApp / WeChat:
ایمیل:

[ایمیل محافظت شده]

اسکایپ:

[ایمیل محافظت شده]

اضافه کردن:

هانگژو / شنژن / هبی / پکن
(در صورت نیاز , از قبل تماس بگیرید

محصولات
خدمات
شرکت فناوری Wenzhou Hecan ، با مسئولیت محدود
پشتیبانی فناوری اطلاعات توسط
ما را دنبال کنید
حق چاپ © 2021 Wenzhou Hecan technology Co.، Ltd. بلاگ