EN
رویه های عملیاتی اساسی دستگاه قرار دادن SMT چیست؟
تاریخ ارسال: 2022-02-09 15:46:08 بازدید:2

دستگاه قرار دادن SMT نوعی تجهیزات ماشین هوشمند است که استفاده از آن نسبتاً پیچیده است. بسیاری از تازه کارها بدون درک دستگاه قرار دادن SMT شروع به کار می کنند. این یک رفتار خطرناک است که نه تنها زمان و مواد را هدر می دهد، بلکه ممکن است بر ایمنی ما نیز تأثیر بگذارد، بنابراین چگونه یک دستگاه قرار دادن SMT را به درستی کار کنیم؟ به ویرایشگر زیر گوش کنید.


       1. گردش کار دستگاه قرار دادن SMT: ورود و شناسایی برد - یادگیری خودکار - انتخاب نازل - انتخاب فیدر - برداشتن قطعات - تشخیص و ارزیابی قطعات - نصب - هومینگ نازل - خارج از برد


       2. برد مدار چاپی که قرار است نصب شود وارد منطقه کار شده و در موقعیت از پیش تعیین شده ثابت می شود.


       3. مواد جزء در فیدر نصب شده و با توجه به موقعیت تنظیم شده در برنامه در موقعیت مکش سر پچ نصب می شود.


        4. سر قرار دادن دستگاه قرار دادن SMT به موقعیتی که قطعه برداشت می شود حرکت می کند، خلاء را روشن می کند، نازل مکش برای مکش قطعه سقوط می کند و سپس از سنسور خلاء برای تشخیص مکیده شدن قطعه استفاده می کند. ;


        5. شناسایی مؤلفه ها را انجام دهید، ویژگی های مؤلفه کتابخانه مؤلفه را بخوانید و با مؤلفه های جذب شده مقایسه کنید. اگر پس از مقایسه و ارزیابی از کار افتاد، قطعه را در سطل زباله بیندازید. اگر مقایسه و ارزیابی مطابقت دارند، موقعیت مرکزی و زاویه عنصر را محاسبه کنید.


         6. با توجه به تنظیمات در برنامه، زاویه چرخش قطعه را از طریق محور z سر جایگذاری تنظیم کنید و هد قرارگیری را به موقعیتی که برنامه تعیین کرده است، حرکت دهید، به طوری که مرکز قطعه با نقطه قرار دادن برد PCB؛


        7. نازل مکش دستگاه قرار دادن SMT به ارتفاع تعیین شده توسط برنامه کاهش می یابد، خلاء را می بندد و قطعات سقوط می کنند، بنابراین عملیات قرار دادن قطعات در یک زمان تکمیل می شود.


         8. پس از نصب تمام قطعات، نازل مکش را قرار داده و آن را برگردانید تا PCB به موقعیت تنظیم شده منتقل شود. کل عملیات نصب PCB را کامل کنید.


        هشت مورد فوق توضیح دقیق مراحل کارکرد دستگاه جایابی SMT می باشد. من معتقدم بسیاری از مردم درک خاصی از عملیات دارند، اما برنامه های عملیاتی خاص انواع و مارک های مختلف ماشین های قرار دادن SMT نیز متفاوت است. باید با توجه به روش های مختلف عملیات هر برند عمل کرد. اگر سوالات بیشتری در مورد دستگاه قرار دادن هواوی Guochuang SMT دارید، می توانید برای مشاوره حضوری بیایید.


86-15858886852 تلفن / WhatsApp / WeChat:
ایمیل:

[ایمیل محافظت شده]

اسکایپ:

[ایمیل محافظت شده]

اضافه کردن:

هانگژو / شنژن / هبی / پکن
(در صورت نیاز , از قبل تماس بگیرید

محصولات
خدمات
شرکت فناوری Wenzhou Hecan ، با مسئولیت محدود
پشتیبانی فناوری اطلاعات توسط
ما را دنبال کنید
حق چاپ © 2021 Wenzhou Hecan technology Co.، Ltd. بلاگ