EN
دستگاه SMT-Pick And Place چیست؟
تاریخ ارسال: 2021-09-03 09:45:43 بازدید:73

دستگاه SMT: همچنین به عنوان "دستگاه SMT"، "Surface Mount System" (Surface Mount System) شناخته می شود، در خط تولید، پس از دستگاه توزیع کننده یا دستگاه چاپ صفحه پیکربندی شده است، دستگاهی است برای قرار دادن دقیق اجزای Surface Mount بر روی پد PCB را با حرکت دادن سر Mount. به دو نوع دستی و اتوماتیک تقسیم می شود. 

دستگاه SMT خودکار برای دستیابی به سرعت بالا، با دقت بالا قرار دادن خودکار تجهیزات قطعات استفاده می شود، کل تولید SMT از حیاتی ترین، پیچیده ترین تجهیزات است. دستگاه SMT تجهیزات اصلی در خط تولید است، دستگاه SMT از اوایل دستگاه SMT مکانیکی با سرعت پایین تا دستگاه SMT متمرکز نوری با سرعت بالا و توسعه ماژولار اتصال انعطاف پذیر چند منظوره توسعه یافته است. 

SMD مخفف Surface Mounted Devices است که شامل CHIP، SOP، SOJ، PLCC، LCCC، QFP، BGA، CSP، FC، MCM و غیره است. SMT همان Surface Mount Technology (مخفف Surface Mount Technology) است که بیشترین فناوری و فرآیند محبوب در صنعت مونتاژ الکترونیکی. 

Surface Mount Technology (SMT) نسل جدیدی از فناوری مونتاژ الکترونیکی است که اجزای الکترونیکی سنتی را به اجزای تنها با چند ده حجم فشرده می‌کند و به این ترتیب چگالی بالا، قابلیت اطمینان بالا، کوچک‌سازی، هزینه کم و اتوماسیون مونتاژ الکترونیکی را تحقق می‌بخشد. چنین اجزای کوچک شده ای دستگاه های SMD (یا SMC، دستگاه های تراشه) نامیده می شوند. فرآیند مونتاژ قطعات بر روی PCB برد چاپی فرآیند SMT نامیده می شود. تجهیزات مونتاژ مربوطه تجهیزات SMT نامیده می شود.

86-15858886852 تلفن / WhatsApp / WeChat:
ایمیل:

[ایمیل محافظت شده]

اسکایپ:

[ایمیل محافظت شده]

اضافه کردن:

هانگژو / شنژن / هبی / پکن
(در صورت نیاز , از قبل تماس بگیرید

محصولات
خدمات
شرکت فناوری Wenzhou Hecan ، با مسئولیت محدود
پشتیبانی فناوری اطلاعات توسط
ما را دنبال کنید
حق چاپ © 2021 Wenzhou Hecan technology Co.، Ltd. بلاگ