EN
قبل از استفاده از دستگاه قرار دادن به چه نکاتی باید توجه کرد
تاریخ ارسال: 2021-11-11 11:57:54 بازدید:3

دستگاه قرار دادن در فرآیند تولید SMT ما بسیار مهم است. اگر قبل از استفاده دستگاه جایابی را راه اندازی نکنیم به احتمال بسیار زیاد خرابی های مختلفی پیش می آید و جایگذاری نادرست است، پس به چه نکاتی باید توجه کنیم؟ پارچه پشمی؟ قبل از استفاده از دستگاه قرار دادن به چه نکاتی باید توجه کنم؟ ...

 

1. پیکربندی دستگاه قرارگیری: قبل از استفاده از دستگاه، ابتدا باید بررسی کنیم که آیا نوع هد قرارگیری با نوع مورد نظر مطابقت دارد یا خیر و سپس بررسی کنیم که آیا موقعیت و دقت دوربین برای جلوگیری از انحراف در حین انجام می شود یا خیر. قرار دادن، اینکه آیا تعداد و نوع نازل ها دقیق است یا خیر.

2. پیکربندی برنامه ماشین قرار دادن: پس از مشاهده پیکربندی خارجی دستگاه قرار دادن، باید مشاهده کنیم که آیا پیکربندی برنامه ماشین قرارگیری صحیح است یا خیر. باید پارامترهای ارسال شده توسط برد مدار، پارامترهای فیدر سینی اتوماتیک و دستگاه را به دقت بررسی کنیم. باید پارامترهای هر محور مختصات را یکی یکی بررسی کنیم.

3.La پایگاه داده: زمانی که از ماشین قرار دادن استفاده می کنیم، باید پایگاه داده را نیز تنظیم کنیم. دو پایگاه داده اصلی که در فرآیند تولید ماشین‌های قرار دادن SMT باید با آنها تماس گرفته شود، پایگاه داده اجزا و پایگاه داده تغذیه‌کننده هستند. ما می توانیم پایگاه داده های مختلف را با توجه به انواع مختلف محصول خود تنظیم کنیم.


86-15858886852 تلفن / WhatsApp / WeChat:
ایمیل:

[ایمیل محافظت شده]

اسکایپ:

[ایمیل محافظت شده]

اضافه کردن:

هانگژو / شنژن / هبی / پکن
(در صورت نیاز , از قبل تماس بگیرید

محصولات
خدمات
شرکت فناوری Wenzhou Hecan ، با مسئولیت محدود
پشتیبانی فناوری اطلاعات توسط
ما را دنبال کنید
حق چاپ © 2021 Wenzhou Hecan technology Co.، Ltd. بلاگ