EN
چرا از بازرسی AOI برای خط تولید دستگاه قرار دادن استفاده کنید
تاریخ ارسال: 2022-01-04 13:34:01 بازدید:2

در بسیاری از مواقع ما در خط تولید دستگاه جاسازی غیراستاندارد قرار می‌گیریم، اما تشخیص داده نمی‌شود، که نمی‌تواند بر کیفیت ما تأثیر بگذارد و زمان بازرسی را نیز به تأخیر بیندازد. در این زمان، ما می توانیم از تجهیزات بازرسی AOI برای انجام قرار دادن در خط تولید دستگاه قرار دادن استفاده کنیم. تشخیص، پس می دانید چرا؟ اجازه دهید سردبیر Huawei Guochuang آن را برای شما توضیح دهد.

سیستم بازرسی AOI می تواند رنگ را از لحیم کاری و ترکیب تشخیص دهد و سپس پارامترهای رنگی خود را برای مواردی که باید هنگام ساخت و بررسی برنامه ماشین قرار دادن شناسایی شوند، تعیین می کند. سپس، پس از بازرسی، دستگاه قرار دادن پارامترهای رنگ تنظیم شده را به عنوان استاندارد می گیرد. تصویر زیرلایه آزمایش شده را با تصویر استاندارد مقایسه کنید و بر اساس پارامترهای رنگ تعیین شده قضاوت کنید. از طریق این تمایز، ما می توانیم دو مزیت داشته باشیم.

مزیت 1: سیستم بازرسی AOI یک فناوری پردازش بصری با دقت بالا است که می تواند به طور خودکار خطاهای نصب و خطاهای لحیم کاری روی برد مدار چاپی در دستگاه قرار دادن را تشخیص دهد و سیستم بازرسی AOI می تواند به سرعت بازرسی آنلاین را هنگام بازرسی چاپ شده ارائه دهد. برد مدار راه حل را می توان در زمان پیدا کرد و به سرعت حل کرد، که نه تنها در زمان بازرسی بیشتر صرفه جویی می کند، بلکه راندمان تولید و کیفیت جوش قطعات ما را نیز بهبود می بخشد.

مزیت 2: ما می توانیم با استفاده از بازرسی و طبقه بندی AOI به عنوان یک ابزار، عیوب را در فرآیند نصب کاهش دهیم، به طوری که خطاها را در سریع ترین زمان ممکن در فرآیند مونتاژ دستگاه قرار دادن خود پیدا کرده و از بین ببریم، که می تواند به کنترل فرآیند خوب دست یابد و عیوب را پیدا کند. در اسرع وقت. از فرستادن برد بد به مرحله مونتاژ بعدی خودداری کنید. AOI همچنین می تواند هزینه تعمیر و نگهداری خط تولید ماشین جاسازی ما را کاهش دهد و به سرعت از بروز تخته های مدار دور انداخته شده جلوگیری کند.


86-15858886852 تلفن / WhatsApp / WeChat:
ایمیل:

[ایمیل محافظت شده]

اسکایپ:

[ایمیل محافظت شده]

اضافه کردن:

هانگژو / شنژن / هبی / پکن
(در صورت نیاز , از قبل تماس بگیرید

محصولات
خدمات
شرکت فناوری Wenzhou Hecan ، با مسئولیت محدود
پشتیبانی فناوری اطلاعات توسط
ما را دنبال کنید
حق چاپ © 2021 Wenzhou Hecan technology Co.، Ltd. بلاگ